طرح و نقشه فرش های چینی

طرح و نقشه فرش های چینی ، چین، یکی از کشور هایی است که امروزه در زمینه تولید فرش بسیار فعال است. با اینکه به طور قطعی زمان آغاز فرش بافی در چین مشخص نیست، اما با توجه به کتاب های مصور باقی مانده از قرن 12 میلادی، می¬توان به استعداد و علاقه چینی ها در این هنر پی برد .

طرح و نقشه فرش های ترکیه

طرح و نقشه فرش های ترکیه ، آناتولی، نام معروف فرش ترکیه است . تولید فرش در این کشور سابقه و تاریچخه طولانی دارد . مردم ترکیه سال های زیادی ست که در این عرصه در حال فعالیت هستند .

تفاوت فرش دستباف و ماشینی

تفاوت فرش دستباف و ماشینی ، فرش دستبافت ایران زیبایی خود را مدیون نقش و طرح و رنگ های جذاب خود است. بسیاری از افراد ارزش و جایگاه فرش ایرانی را می¬دانند. اما همه به دلیل قیمت بالای این فرش، همه مردم نمی توانند آن را خریداری کنند.

طرح و نقش فرش های جهان

طرح و نقش فرش های جهان ، در این مطلب قصد داریم تا شما را با تاریخچه و فرهنگ فرش بافی در ایران و جهان آشنا کرده و انواع طرح و نقشه مورد استفاده در کشورهای مختلف را بررسی کنیم.

فرش آشپزخانه

فرش آشپزخانه ، مهم ترین قسمت هر خانه آشپزخانه آن است. به آشپزخانه قلب خانه نیز گفته می شود. از این رو هنگام انتخاب فرش آشپزخانه باید دقت کافی داشته باشیم. امروزه اغلب برای کف آشپزخانه از کاشی و سرامیک استفاده می‌شود.